Sára Arnstein

Je divadelní tvůrkyně.V projektu Mnohodinec pomáha s dramaturgii.

Narodila se v Praze a žije v Praze. Vystudovala česko-italské jazykové gymnázium a FFUK obor Italianistika (Bc.). 12 let se aktivně věnovala karate. Na ilustraci, kterou chtěla se neodvážila přihlásit, tak šla na DAMU, obor herectví a doteď jí to baví. V největším zájmu je tvorba autorského divadla, tedy hledání tématu, výzkum, hledání formy a způsobu inscenování, hledání pohybového materiálu skrze improvizaci a psaní autorských textů.

Mohli jste ji vidět ve Studiu Hrdinů v inscenaci Zápisky Malta Lauridse Brigga (režie Adam Svozil, Kristýna Kosová), nebo v Pár vzkazů Veškěrenstvu (režie Horák, Pěchouček), v taneční inscenaci Korekce (režie Jiří Havelka), v imerzivních projektech skupiny Pomezí – Pomezí, Dům v Jabloních, v muzejní inscenaci Prosíme, nesahat! (Památník Palackého a Riegra), nebo v autobiografické loutkohře o prarodičích s názvem Přijdu včera (Ced, Brno). Objevila se ve filmech a seriálech jako: Anthropoid (Sean Ellis); Underworld V (Anna Foerster); Já,Mattoni (Marek Najbrt); Odplata (Esther Gronenborn); Dukla 61 (David Ondříček); Milada (David Mrnka); Specialisté (Lukáš Hanulák).

Na cestě je její první ilustrovaná kniha s názvem Edža/můj vnitřní svět románového hrdiny/můuj vnitřní román v hrdinském světě.

Jiří Šimek

Je divadelní tvůrce.V projektu Mnohodinec pomáha s dramaturgii a má na starosti tento web.

Věnuje se autorské tvorbě a je spoluzakladatele souboru Ufftenživot. Absolvent katedry alternativního a loutkového divadla v atelieru herectví Petry Tejnorové pražské DAMU.

Jako herec/performer hostuje v nezávislých divadelních projektech především v Praze. Účinkuje ve filmech a v televizi – Více na ČSFD

Ve své autorské tvorbě se zabývá harmonii fyzického divadla, tance,
improvizace slampoetry a nových médií, jež dohromady spojuje téma
projektu.  Jeho poslední autorská práce je solová inscenace Words of Apology (2019) . Od roku 2020 je také producentem a moderátorem podcastu “Život on Air”, který je platformou souboru Ufftenživot pro to co se do divadla nevešlo.

Tereza Tomášová

Jsem
Terka
Produkční
Přátelská (někdy až moc)
Pečlivá (někdy ne dost)
Zodpovědná (tak akorát)
Milovník divadla (které pochopím)
Odpůrce cappuccina za 65 Kč (někdy), kiwi (vždy)
Tolerantní vůči stavu dnešního světa (zatím)

Mám ráda pochopitelné a uchopitelné věci, ale možná proto se na projekt Mnohodinec hodně těším, člověk totiž vůbec neví, co z toho vzejde.
S Ufftenživot(em) dělám rok a je to skvělý.